Västerås, Enhagen/Ekbacken
Båtstigen 4
Tillbaka
Förbesiktigad
Detta är en förhandsgranskning av Båtstigen 4
Båtstigen 4
11 000 000 KR
  •  5 RUM
  •  147 KVM
  •  773 KVM TOMT
Visa mer
Planlösning
Fastighetsinformation
Fastighet
Ekbacken 1:61
Antal rum
5 rum
Boarea
147 kvm
Tomtarea
773 kvm
Vatten och avlopp
Kommunalt vatten året om. Kommunalt avlopp
Detaljplan
Ändring av detaljplan (1994-05-26) Byggnadsplan (1977-07-13)
Byggnad
Byggnadstyp
1-plansvilla i vinkel
Byggnadsår
2013
Taxeringsuppgifter
Taxeringskod
220, Småhusenhet, bebyggd
Taxeringsår
2024
Taxeringsvärde, mark
1 411 000 kr
Taxeringsvärde, byggnad
3 996 000 kr
Totalt taxeringsvärde
5 407 000 kr
Värdeår
2013
Pantsättning
Antal pantbrev
5 st
Totalt belopp
5 575 000 kr
Energideklaration
Status
Utförd
Energiklass
B
Energideklaration utförd
2020-06-17
Förbrukning
38 kWh/kvm per år
Energiprestanda primärenergital
61 kWh/kvm per år
mans.thorn@mamhomes.se
+46 (0) 72 33 88 450
Extra kontakt
Anna Larsson
anna.larsson@mamhomes.se
+46 (0) 72 33 88 455
Intresseanmälan
Tillbaka
Kontakta mäklaren
Västerås, Enhagen/Ekbacken
Båtstigen 4
Kontakt
Är du intresserad av den här bostaden?
Kontakta oss för privat visning och mer information.
”
*
” anger obligatoriska fält
X/Twitter
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
*
Jag godkänner att mina kontaktuppgifter sparas, läs mer om vår
dataskyddspolicy
.
*
Tillbaka
Kontakt
Är du intresserad av den här bostaden?
Kontakta oss för privat visning och mer information.