Västerås, Bäckby
Bandverksgatan 66
Tillbaka
Detta är en förhandsgranskning av Bandverksgatan 66
Bandverksgatan 66
2 095 000 KR
  •  3 RUM
  •  91 KVM
  •  149 KVM TOMT
Visa mer
Planlösning
Fastighetsinformation
Fastighet
Bandverket 33
Typ
Friliggande villa
Upplåtelseform
Tomträtt
Avgäldsperiod
10 år
Kommun/församling
Västerås
Område
Bäckby
Antal rum
3 rum
Boarea
91 kvm
Tomtarea
149 kvm
Vatten och avlopp
Kommunalt vatten året om. Kommunalt avlopp
Detaljplan
Stadsplan (1972-07-13)
Byggnad
Byggnadstyp
1-plans
Byggnadsår
1973
Taxeringsuppgifter
Taxeringskod
220, Småhusenhet, bebyggd
Taxeringsår
2024
Fastighetsavgift/-skatt
10 410 kr
Taxeringsvärde, mark
508 000 kr
Taxeringsvärde, byggnad
880 000 kr
Totalt taxeringsvärde
1 388 000 kr
Värdeår
1973
Pantsättning
Antal pantbrev
6 st
Totalt belopp
1 912 940 kr
Energideklaration
Status
Utförd
Energiklass
D
Energideklaration utförd
2023-07-27
Förbrukning
148 kWh/kvm per år
Energiprestanda primärenergital
104 kWh/kvm per år
Driftkostnader
Dokument
Infoblad:-Undersökningsplikt
Energideklaration-1393933
Karta
Visa på Google maps
Läs mer
Fastighetsmäklare
Magdalena Björklund
magdalena.bjorklund@mamhomes.se
+46 (0) 72 33 88 454
Extra kontakt
Max Hjertqvist
max.hjertqvist@mamhomes.se
+46 (0) 72 33 88 451
Intresseanmälan
Tillbaka
Kontakta mäklaren
Västerås, Bäckby
Bandverksgatan 66
Kontakt
Är du intresserad av den här bostaden?
Kontakta oss för privat visning och mer information.
”
*
” anger obligatoriska fält
Comments
Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.
*
Jag godkänner att mina kontaktuppgifter sparas, läs mer om vår
dataskyddspolicy
.
*
Tillbaka
Kontakt
Är du intresserad av den här bostaden?
Kontakta oss för privat visning och mer information.